Historie z minulých stránek

15.07.2010 18:11

 

25. června 2010 10.12:53


Z důvodu časové náročnosti vytváření mých osobních webových stránek, zvažuji přechod na server webnode.cz, jež se specializuje na tvorbu webů. Tím pádem by odpadlo zdlouhavé programování a testování chodu nově vložených odkazů atd. Zvážím pro a proti, otestuji webnode a v nejbližší době budu informovat o mém rozhodnutí.


20. května 2010 23.40:18


Aktualizace stránek:

- květnový úvodník v rubrice Okénko O. X. H.
- vloženy básně "Čekám na Tebe" a "Hledám rytmus pro můj žal"
- přidán odkaz na veškerou mou tvorbu, kterou publikuji na serveru pismak.cz
- aktualizován životopis; nový termín vydání mé prvotiny (podrobně vysvětleno v květnovém úvodníku)
- vložena anketa o "Nejoblíbenější báseň"
- v průběhu prázdnin hodlám vytvořit jakousi malou virtuální filosofickou knihovnu, která by obsahovala výpisky z vybraných knih a myšlenky autorů


31. prosince 2009 2.25:01


Aktualizace stránek:

-Přidány nové odkazy
(!!! Michaela Sejnová !!!, Literární sdružení Vzdorospolek, Český PEN klub, Obec spisovatelů, Klub autorů literatury faktu, Literatura v celém světě a doma, OBRYS-KMEN - liter. časopis)
-Okénko O. X. H.
-Přidaná hlavní návštěvní kniha!
-Báseň věnovaná Míše "Jsi můj blues"
- ! Recenze muzikálu Děti ráje !


23. prosince 2009 21.18:07


Drazí přátelé, psavci, múzy (které jsou mi velkou podporou a motivací), příznivci veškerého umění, případně i zvědavci, kteří sem zabloudili. Přeji Vám příjemné prožití vánočních svátků, ať se Vám v novém roce vyplní každé přání, každá touha. Přeji spoustu dobrých přátel, překonání finanční krize a především lásku. Bez ní by svátky nebyly to pravé.


"Láska se neměří délkou času, ale hloukou chvíle,
a prožitá byť jednou, trvá navěky."


11. prosince 2009 2.26:03


V brzkých ranních hodinách vkládám do kategorie "Dokumenty ke stažení" informační leták, skrze který bych rád přilákal nové, ať už začínající či ostřílené autory k publikování na serveru pismak.cz.


1. prosince 2009 16.17:08


Píše se datum 1. prosince 2009. Po dlouhém úsilí, námaze a plácání se ve všemožných editorech zprovozňuji své oficiální webové stránky. Doufám, že na tyto stránky vstupujete s dobrým úmyslem a se špetkou zvědavosti. Vždyť jinak byste zde nebyli.
Vítejte na mých stránkách, přátelé!

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode